Kampüs

10 Ağustos 2020
T.C. Eskişehir Valiliği İl Göç İdaresi Müdürü Gökhan Akyıldız ve beraberindeki heyet, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
07 Ağustos 2020
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal basın mensuplarıyla bir araya gelerek burs olanakları hakkında bilgilendirmede bulundu.
06 Ağustos 2020
TÜGVA Kütahya İl Başkanı Orhan Yener Kaytancı, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
06 Ağustos 2020
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz ve beraberindeki heyet, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
06 Ağustos 2020
Eskişehir Mahmudiye İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Tekeci ve beraberindeki heyet Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret ederek görevinde başarılar
06 Ağustos 2020
MAHYA Başkanı Güner Özer ve beraberindeki heyet, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
06 Ağustos 2020
Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'de Anadolu Üniversitesi de bilgilendirici malzemelerin yanında online danışmanlık hizmetiyle birlikte yerini aldı.
05 Ağustos 2020
Eskişehir Azerbaycanlılar Derneği Başkanı Uzm. Ecz. Cavid Aydın ve beraberindeki heyet, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
05 Ağustos 2020
Eskişehir Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan ve beraberindeki heyet Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
05 Ağustos 2020
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
05 Ağustos 2020
Anadolu Üniversitesi, ESOGÜ ve ESTÜ bir araya gelerek oluşturduğu “Tercihim Eskişehir” platformu, adaylarla alanının deneyimli ve seçkin isimlerini bir araya getirmeye devam ediyor.