Kampüs

07 Aralık 2021
Anadolu Üniversitesi Eskişehir Meslek Yüksekokulu (EMYO) ve Eskişehir’de faaliyet gösteren gıda işletmelerinin temsilcilerinin bir araya geldiği iş birliği toplantısı EMYO'da
07 Aralık 2021
Türk Dünyası Vakfı Düşünce Okulu tarafından düzenlenen “Yunus Emre Paneli" Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Salon 2016’da gerçekleştirildi.
06 Aralık 2021
Öğr. Gör. Dr. Cem Tümlü tarafından “Bu Süreçte Ben Neredeyim!” ve “Çocuklarımızla Doğru İletişim Teknikleri ve Davranış Kontrolü Sağlayabilme” konularında eğitimler
06 Aralık 2021
Anadolu Üniversitesi ve Kore Gıda Tanıtım Enstitüsü’nün (KFPI) iş birliği ile ikincisi düzenlenen “Kore Mutfağı Uzmanlık Eğitimi Projesi” kapsamında Kore yemeği atölyeleri
05 Aralık 2021
3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü tarafından “Görünmez Engellilik” temalı etkinlik düzenlendi.
03 Aralık 2021
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla akşam yemeğinde engelli öğrencilerle bir araya geldi.
03 Aralık 2021
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) tarafından düzenlenen ve dokuz ayrı dalda dağıtılan Sedat Simavi Ödülleri’nin bu yılki sahipleri belli oldu.
02 Aralık 2021
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde (EOSB) bir dizi ziyarette bulundu.
01 Aralık 2021
Eskişehir Valiliği tarafından, Mobil Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi Destek Projesinin tanıtım toplantısı Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
30 Kasım 2021
Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Bilim Kültür ve Sanat Merkezi (TÜDAM), Kosova Orkide Prizren Kadınlar Derneği tarafından düzenlenen resim sergisine ev sahipliği yaptı.
30 Kasım 2021
EMYO ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) faaliyet gösteren işletmelerin temsilcilerinin bir araya geldiği iş birliği toplantısı EMYO toplantı salonunda gerçekleştirildi.