Kampüs

28 Ağustos 2020
2020-2021 Örgün Sistem Öğretim Yılı Planlaması Çalıştayı Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde tamamlandı.
27 Ağustos 2020
Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SODİGEM), yenilenen kadrosuyla vakit kaybetmeden çalışmalarına başladı.
27 Ağustos 2020
Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-İş Öğretmenliği Programı’nda eğitim görmek isteyen öğrenci adayları, özel yetenek sınavından geçti.
26 Ağustos 2020
Sağlıklı ve güvenli bir eğitim öğretim yılı sunmak amacıyla bir araya gelen Anadolu Üniversitesi, ESOGÜ ve ESTÜ yönetimleri, 27 Ağustos Perşembe günü çalıştay düzenleyecek.
26 Ağustos 2020
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti.
24 Ağustos 2020
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ve
22 Ağustos 2020
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Prof. Dr. Fuat Erdal, T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) Başkanı Doç. Dr. Salim Atay’a iade-i ziyarette bulundu.
22 Ağustos 2020
​Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök’ü ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ve
21 Ağustos 2020
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’u ziyaret etti.
19 Ağustos 2020
Rektör Prof. Dr. Fuat Erdal, Anadolu Üniversitesi öncülüğünde sürdürülen bilimsel çalışmaları, projeleri ve yatırımları yakından incelemeye devam ediyor.
17 Ağustos 2020
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bozüyük Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Faruk Akın, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fuat Erdal’ı ziyaret ederek görevinde