Kampüs

14 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi Gastronomi Kulübü’nün düzenlemiş olduğu “Yerli Malı Konferansı” Kongre Merkezi Mavi Salon’da gerçekleştirildi.
14 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü tarafından “Disiplinlerarası Bir Etkileşim: Tıbbi Anatomi & Adli Tıp Bağlamında İllüstrasyon” konulu panel
14 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi heyeti Malezya'da Erasmus+ Uluslararası Kredi Hareketliliği kapsamında iş birliği fırsatlarını değerlendirmek için bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
14 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (DİLKOM) 19- 26 Aralık tarihleri arasında Aile Bilgilendirme Seminerleri
13 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası adlı etkinlikte standıyla yer aldı.
13 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi ARİNKOM Teknoloji Transfer Ofisi tarafından hayata geçirilen ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen “Startupus Girişim Atölyesi” başvuruları devam ediyor.
12 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi İşitsel Yayınlarının yani dijital ortamda işitsel albümlere yer veren bir mecranın Üniversitemizde başlatılmasına da aracı oldu.
12 Aralık 2022
​Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü’nün düzenlemiş olduğu “Com Week” etkinliği Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Opera ve Bale Salonu’nda gerçekleştirildi.
12 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Streamers” etkinliği, Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Salon 2016’da gerçekleştirildi
12 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi Hukuk Akademisi Kulübü tarafından düzenlenen “Hukukta Kariyer Zirvesi” etkinliği Sinema Anadolu'da gerçekleştirildi.
09 Aralık 2022
Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) tarafından EndNote yazılımının kullanımına yönelik “EndNote Eğitimi” semineri düzenlendi.