Kültür Sanat

11 Mart 2022
Eskişehir’deki pek çok önemli kurum için kullanılan Anadolu Üniversitesi Cumhuriyet Tarihi Müzesi, toplumsal belleğimizi canlı tutmaya devam ediyor.
08 Mart 2022
GMK) tarafından gerçekleştirilen ve grafik tasarım alanında Türkiye’deki en önemli sergi olan “40. Grafik Tasarım Sergisi” Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
28 Şubat 2022
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü tarafından “Oda Müziği Konseri” düzenlendi.
25 Şubat 2022
“Anadolu Müzik Topluluğu Konseri", Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi(AKM) Opera ve Bale Salonu’nda gerçekleştirildi.
23 Şubat 2022
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü tarafından düzenlenen "Klarnet ve Piyano Konseri" Koral Çalgan Salonu'nda gerçekleştirildi.
22 Şubat 2022
Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü, sanatseverler için bir adım daha atmaya hazırlanıyor.
19 Şubat 2022
Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Bilim Kültür ve Sanat Merkezi (TÜDAM), Tepebaşı Halk Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle piyano kursu düzenliyor.
09 Şubat 2022
“Umay Müze Tasarım ve Teknolojileri”, farklı sanat disiplinlerini teknolojiyle buluşturarak ülkemize dünya standartlarında müzeler kazandırmak için Ar-Ge çalışmalarını
25 Ocak 2022
Anadolu Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı “Kesişme: İyi ki varsın Eren” filminin Eskişehir Özel Gösterimi Sinema Anadolu’da gerçekleşti.
18 Ocak 2022
İstanbul Grand Airport (İGA) tarafından gerçekleştirilen "Artıktan Sanata" projesi kapsamında Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Rahmi Atalay'ın eserleri
12 Ocak 2022
Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi mezunu Elif Turan’ın yönetmenliğini yaptığı “Anı” isimli kısa film ulusal ve uluslararası birçok festivalde büyük başarı elde