Kültür Sanat

02 Haziran 2022
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde yer alan Çevrimiçi Kitap Topluluğu tarafından Açıköğretim Sistemi 40. Yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Öykü Yarışması’na
01 Haziran 2022
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğr.Gör. Pieter Alexander Snapper’ın öğrencileri tarafından “7 Besteci 14 Dünya Prömiyeri” konseri düzenlendi.
01 Haziran 2022
Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÜDAM) tarafından düzenlenen “Kırım Müziği ve Folkloru” gösterisi izleyicilerle buluştu.
01 Haziran 2022
Anadolu Üniversitesi Türk Dünyası Bilim Kültür ve Sanat Merkezi Türk Halk Müziği Korosu tarafından konser düzenlendi
31 Mayıs 2022
Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesinde, “Çok Sesli Fotoğraflar” sergisi düzenlendi.
30 Mayıs 2022
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çalgı Yapım Bölümü tarafından “Eski Çalgılar için Yeni Müzik” semineri düzenlendi.
30 Mayıs 2022
Anadolu Üniversitesi Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü, Vali Sami Sönmez İlkokulu’nda bir araya gelerek okulun daha renkli ve eğlenceli hale gelmesi için çalışmalarda bulundu.
30 Mayıs 2022
Anadolu Üniversitesi Halkbilim ve Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen Türk Halk Müziği Öğrenci Topluluğu konseri AKM'de gerçekleştirildi.
27 Mayıs 2022
Anadolu Üniversitesi Halkbilim Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen “Kampüste Şenlik Var!” etkinliği, Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Amfi Tiyatroda gerçekleştirildi.
27 Mayıs 2022
“Türk Sanat Müziği Korosu” konseri, Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (AKM) Opera ve Bale Salonu’nda gerçekleştirildi.
26 Mayıs 2022
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Bölümü tarafından düzenlenen “Anadolu Makam Öğrenci Toplulukları Konseri” Koral Çalgan Salonunda gerçekleştirildi.