Kampüs

19 Ekim 2006
Ramazan Bayramı öncesi düzenlenen törende Rektör Prof. Dr. Sürmeli Anadolu Üniversitesi mensuplarının bayramını kutladı.
19 Ekim 2006
Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü ANFO’nun bu yıl sürdüreceği fotoğraf projesinin konusunun “kaldırımlar” olmasına karar verildi.
18 Ekim 2006
AIESEC, yeni üyeleri için hazırladığı bilgilendirme toplantısını Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi'nde gerçekleştirdi.
18 Ekim 2006
Sağlık ve Yaşam Kulübü'nün genel üye toplantısı gerçekleştirildi. Katılım sayısının az olduğu toplantıda başkanlık seçimi de yapıldı.
18 Ekim 2006
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Çalgı Yapım Bölümü Öğretim Görevlisi Zafer Güzey tarafından yapılan keman, 2. Ulusal Gülden Turalı Keman Yarışması’nda birincilik
18 Ekim 2006
Prof. Dr. İrfan Arıkan, Eskişehir’in turizm açısından gelişmeye açık bir il olduğunu belirterek girişimcileri teşvik etmek gerektiğini söyledi
17 Ekim 2006
Erasmus değişim programı kapsamında Anadolu Üniversitesi’nde bulunan Köln Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Uğur Tekin, Sosyoloji Bölümü’nde "İleri Sanayi Ülkelerinde Göç ve
17 Ekim 2006
Genç ve hızlı gelişen bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin çoğu maliyetlerini düşürebilmek için eğitim yatırımı yapmaktan kaçınıyor.
13 Ekim 2006
Anadolu Üniversitesi ve karo üretimi yapan bir firma yaptıkları ortak bir çalışmayla, seramik karo üretiminde açığa çıkan atıkların tekrar kullanılabileceğini ortaya çıkardı.