Kültür Sanat

09 Haziran 2023
Anadolu Üniversitesi Halkbilim ve Araştırmaları Merkezi Türk Halk Müziği Personel Korosu tarafından düzenlenen “Oy Bizim Eller” Konseri, Öğrenci Merkezi Yunus Emre Salonunda
08 Haziran 2023
Anadolu Üniversitesi Halkbilim ve Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen “Dilsiz Kaval Resitali” Öğrenci Merkezi Yunus Emre Salonunda gerçekleştirildi.
07 Haziran 2023
Türk Dünyasının Altın Elleri: Çini İşlemeciliği Atölyesi Dönem Sonu Sergisi Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (TÜDAM) açıldı.
06 Haziran 2023
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü öğrencilerinin katılmış oldukları yarışmalarda farklı kategorilerde almış oldukları ödüller büyük bir başarı getirdi.
02 Haziran 2023
Anadolu Üniversitesi Halkbilim ve Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen "Flamenko Konseri" Öğrenci Merkezi Yunus Emre Salonu'nda dinleyicilerle buluştu.
01 Haziran 2023
TÜDAM ile Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler lisesi iş birliği ile düzenlenen “Aşık Veysel’e Vefa Sempozyumu” Türk Dünyası Bilim Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.
31 Mayıs 2023
TÖMER ve GSF tarafından düzenlenen “2. Sanat Günleri” TÖMER Parkında gerçekleştirildi.
31 Mayıs 2023
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro öğrencilerinin oynadığı “Ölesiye” adlı tiyatro oyunu seyirci ile buluştu.
31 Mayıs 2023
Halkbilim ve Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen “Türk Sanat Müziği Topluluğu Konseri” Öğrenci Merkezi Salon 2016’da müzikseverlerle buluştu
29 Mayıs 2023
​Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü tarafından düzenlenen “Profesör Nurbiye Uz Anısına Lisansüstü Öğrenci Karma Sergisi” Kongre Merkezinde açıldı.
18 Mayıs 2023
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale Ortaokulu öğrencileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladı.